רהיטים בחיפה

ברהיטי דוד נגרית אופיר חנות רהיטים בחיפה שמייצרת רהיטים איכותיים, ומשווקת את איטלסופה italsofa – מערכות ישיבה מבית נטוצ’י,
הדגש בחברתנו על אספקת מוצרים איכותיים מהליגה הראשונה, ברהיטי דוד הדגש הוא על העיצוב האיכות והשירות, מיתוך תפיסה רחבה ששוקדת על אספקת הרהיטים הטובים ביותר עבור הקונים הפוטנציאלים שלנו אנו מייצרים רהיטים איכותיים שאנחנו מפתחים ומייבאים את הדגמים האיכותיים ביותר של חברת איטלסופה italsofa – מערכות ישיבה מבית נטוצ’י
בכל הקשור באיכות אצלנו אין פשרות אנו משתמשים אך ורק בחומרי גלם איכותיים: עץ מלא בדים איכותיים ועוד, מיתוך תפיסה שרהיט איכותי מלווה את הרוכש לשנים ארוכות של הנאה ושירות.
מהי איטלסופה italsofa
חברה איטלסופה מותג של קבוצת נטוצי, חברה בעלת 50 שנות ניסיון בתחומה, איטלסופה מציגה תפיסה חדשנית ומרעננת בכול הנוגע לעיצוב מרהיב, נוחות המוצר ועמידות המוצר. חברת איטלסופה מיצרת מערכות ישיבה מרהיבים בריפוד עור ובד.
ברהיטי דוד תוכלו למצוא פתרונות לריהוט כל חלקי הבית: סלונים, מערכות ישיבה, פינות אוכל, חדרי שינה הורים, חדרי ילדים, חדרי נוער, ארונות, כורסאות מעוצבות, ועוד. העיקרון המוביל אצלנו, מבחר עצום של רהיטים איכותיים בעיצוב מקורי וייחודי.
אז בפעם הבא שאתם מחפשים חנויות רהיטים בחיפה או בקריות, חובה אבל חובה לסיים את הבדיקות והרכישה ברהיטי דוד, כי כול רהוט בבית הוא רהוט איכותי ומפנק מה שישדרג לכם ולאורחים את האווירה בבית.
ברהיטי דוד תמצאו רהיטים איכותיים מפנקים ותיהנו ממחירים נוחים שמאפשרים לכל אחד להינות ממוצרים יפים ואיכותיים במחיר שמתאים לכול כיס.
מערכות ישיבה מעור


מערכות ישיבה מבד
מערכות ישיבה מבד
מזנודגם פלוורן

חדרי שינה

דגם אריסטו

חדרי שינה לילדים
דגם פרובנס
פינות אוכל

 

דגם אלמוג

חדרי אוכל דגם אלמוג

שולחנות למטבח

 

שולחנות מטבח

שולחנות מטבח

שתף עמוד זה

פייסבוקטוויטרMore...